Vybavení koupelen OBKLADY Vaněk, s.r.o. > O NÁSVybavení koupelen OBKLADY Vaněk, s.r.o.

Vybavení koupelen OBKLADY Vaněk, s.r.o.  
O NÁS

Obklady Vaněk

Ryze česká firma Obklady Vaněk vznikla v roce 1999, avšak zkušenosti v tomto oboru již má firma od roku 1993. V roce 2001 firma založila druhou vzorkovou prodejnu na Horkách u Staré Paky (280m2 prodejní plochy a 24 vzorových koupelnových kójí). V roce 2003 na požadavek zákazníků z Jičínska se vybudovala třetí vzorková prodejna v Jičíně (200 m2 prodejní plochy a 32 vzorových koupelnových kójí), která je centrální prodejnou Obklady Vaněk a je zde i centrální sklad. 

Firma Obklady Vaněk má velkoobchodní i maloobchodní zaměření prodeje. Zabývá se prodejem keramických obkladů a dlažeb, včetně kompletního systému stavební chemie a nářadí potřebného k pokládce materiálů. Samozřejmostí je prodej koupelnového vybavení jako jsou WC, umyvadla, vany, hydromasažní vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnový nábytek, atd...

Obklady Vaněk je firma zaměřená na vybavení koupelen, prodáváme obklady a dlažba, koupelnový nábytek a koupelnové doplňky po celé České republice. V našem širokém sortimentu  naleznete také sanitární techniku, která zahrnuje nejen vodovodní baterie, ale také vany, vaničky a sprchové zástěny.

Veškerý sortiment nám dodávají osvědčené firmy, čímž zaručujeme kvalitu všech koupelnových vybavení.

S námi si zařídíte svou koupelnu stylově, moderně a funkčně. Svým zákazníkům dodáváme jen to nejlepší, od prověřených dodavatelů.