Vybavení koupelen OBKLADY Vaněk, s.r.o. > VYBAVENÍ KOUPELEN > Koupelnový nábytekVybavení koupelen OBKLADY Vaněk, s.r.o.

Vybavení koupelen OBKLADY Vaněk, s.r.o.  
VYBAVENÍ KOUPELEN  
Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek

I v koupelně je potřeba nábytek k uložení všech nezbytností. U nás si můžete vybrat z široké nabídky koupelnového nábytku, ať už od renomovaných českých či zahraničních firem nebo žádané cenově dostupnější sety koupelnového nábytku. Z širokého sortimentu nabízených umyvadlových skříněk, zrcadel, galerek, vysokých a nízkých doplňkových skříněk si jistě vyberete ten pravý nábytek pro Vaši koupelnu.

Za naši firmu Vám určitě doporučujeme přední české a zahraniční výrobce specializující se na výrobu kvalitního koupelnového nábytku:

KRAJCAR
Společnost Krajcar, s.r.o. je ryze českou společností s 15-ti letou zkušeností ve výrobě koupelnového nábytku. Moderní stroje a vybavení zajišťují vysokou kvalitu nábytku, čímž se firma Krajcar řadí ke špičce v této oblasti.

INTEDOOR
Rodinná firma s tradicí a se specializací na výrobu koupelnového nábytku od roku 1999. Kvalitou, spolehlivostí a designem se INTEDOOR řadí k evropské špičce v této oblasti.

DŘEVOJAS
Zcela česká firma se od roku 1993 specializuje na výrobu designového koupelnového nábytku. Kromě prvotřídních sériových řad Vám rádi vyrobí i nábytek na zakázku přesně podle Vašich přání.

LE BON
LE BON má letos 20 let. Zpočátku byl sortiment koupelnového nábytku velmi široký, od ekonomického až po luxusní. V posledních letech se LE BON etabloval ve středním a vyšším segmentu.

JIKA
Společnost JIKA přidala mezi svůj sortiment designový koupelnový nábytek. V současné době si tak můžete od společnosti JIKA vybavit kompletně celou koupelnu. Koupelnu tak můžete ladit ve stejném designovém stylu jednotlivých řad.

RAVAK
Ať hravě netradiční či klasicky elegantní, koupelnový nábytek a koupelnová zrcadla RAVAK představují nejlepší výsledek řemeslného zpracování vynikajících materiálů a poskytují tak poctivý základ každé koupelny.

Samozřejmě jsme připraveni Vám nabídnout mnoho dalších výrobců a prodejců koupelnového nábytku, nebo Vám můžeme nacenit Vámi již vybraný koupelnový nábytek. Neváhejte nás oslovit.


A1BB.jpg
A7B.jpg
A1B.jpg