Vybavení koupelen OBKLADY Vaněk, s.r.o. > VYBAVENÍ KOUPELEN > Sprchové kouty a vaničkyVybavení koupelen OBKLADY Vaněk, s.r.o.

Vybavení koupelen OBKLADY Vaněk, s.r.o.  
VYBAVENÍ KOUPELEN  
Sprchové kouty a vaničky

Sprchové kouty a vaničky

Výběr sprchového koutu je složitější a měli bychom mu určitě věnovat hodně času. Vždyť kolikrát kupujeme sprchový kout. Většinou vybíráme sprchový kout dle tvaru a velikosti a nejčastěji jsme limitováni místem. Sprchové kouty jsou nejčastěji čtvrtkruhové, čtvercové či obdélníkové. Dnes je však jejich nabídka mnohem širší v nabídce najdeme mnoho různých tvarů a velikostí, barev, skleněných výplní či způsobu otvírání. Rámová či bezrámová provedení. Moderními jsou i takzvané WALK-IN skládající se z jedné či několika pevných stěn, které nejsou zcela uzavřené. Výrobci také nabízí zákazníkům atypické sprchové kouty na míru, kdy do koupelny nelze použít sprchový kout ze standartní nabídky a dle místa a možnosti dané koupelny je zákazníkovi dodán sprchový kout vyrobený přesně dle zaměření místa v budoucí koupelně. Aby Vám sprchový kout dobře a dlouho sloužil doporučujeme Vám zakoupit sprchový kout od renomovaných výrobců.


SanSwiss
Výběr sprchového koutu SanSwiss bude vždy dobrou volbou. Za více než 35 let výroby sprchových koutů se osvědčila jejich kvalita. Široký výběr sprchových zástěn, tvarů, barev, skleněných výplní.
 

RAVAK
Sortiment sprchových koutů RAVAK zahrnuje nepřeberné množství velikostí, tvarů, způsobů otevírání, barev i výplní. Svůj sprchový kout si můžete individuálně ztvárnit širokou paletou příslušenství od designově sladěných vodovodních baterií, přes sprchová sedátka a různé typy sprchových hlavic. Podlahu sprchového koutu ztvárněte podle svých představ buď pomocí sprchových vaniček nebo efektní keramickou dlažbou se zabudovaným kvalitním nerezovým žlabem.


GELCO
V našich výrobcích se snoubí kvalita provedení a použitých materiálů s přiměřenou a rozumnou cenou.